18.05.2017 21:49

Финти со кои секој маж се обидува да ве одвлече во кревет

loading...

Многу мажи имаат мото дека целта ги оправдува средствата кога треба да ја наговорат партнеркат ана малку акција во спалната соба.

Жените понекогаш не се расположени за секс или мислат дека не го познаваат доволно мажот или дека тој момент кај себе немаат заштита, но тоа се причини кои на мажите не им значат многу.

Поради тоа ги изговараат следните мали лаги кои најчесто дејствуваат да ве одвлечка во кревет.

Седум работи кои НИКОГАШ не треба да ги правите во КРЕВЕТОТ!

Само ќе се галиме

Иако многу пати сте ја слушнале оваа речениза, малку која може да одолее. Многу добро знаете дека жените ќе се стопат по само малку нежност, а нивното „не“ ќе се претвори во „да“.

Ти само биди мирна, јас малку ќе те галам

Секако дека жената ќе го возврати галењето, а потоа следната станица е сексот.

 

Луѓето со оваа крвна група се најдобри во кревет!

 

Ќе го ставам само малку

Во машката глава „само малку“ не се смета за секс и секогаш се надеваме дека и жените така ќе размислат. Ако таа прифати, јасно ви е дека сте добиле зелено светло.

Дамите родени во овие три хороскопски знаци се вистинска „експлозија“ во кревет

 

Сакам жени кои се сигурни во себе кога се работи за сексот

Ќе ја убедите дека не мислие дека е лесна затоа што спиела со вас по првиот состанок, напротив. Таа е само сигурна во себе и својата сексуалност. Така ќе ја уверите дека е глупаво да се чека и дена треба да се препушти на задоволството.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments