18+

Сподели со своите пријатели

Совршено мирна свадба во Кина брзо се претвори во хаос. Младоженецот планирал гадна одмазда на својата избраничка, покажувајќи ѝ видео на кое има секс со сопругот на нејзината бремена сестра на свадбата. Loading… На снимката може да се види натписот „Младоженецот пуштил видео пред сите во кое неговата сопруга гоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

„Стојам во центарот на мал клуб сместен во подрум во Париз. Ме обзема нервоза и носам само чорапи, патики и чанта околу половината“ – вака девојка која била на нудистичка забава во париски ноќен клуб ја започнува нејзината приказна. Loading… „Мала група голи мажи незгодно одеа на подиумот за танцувањеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Тиара Мек, 28-годишната девојка која стана државен сенатор во јануари 2021 година, е првата хомосексуалка Афроамериканка што го сторила тоа. Loading… Демократката го сподели видеото со повеќе од 7.000 следбеници на ТикТок на нејзиниот профил @mackdistrict6 и собра 4.220 допаѓања во првите 24 часа. Таа го напиша видеото: „Ветената стапицаПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Британиката Британи Гибонс, решила да води љубов секој ден, 365 дена по ред и успеала. Го опишала своето искуство и открила што ја натерало да се пресели. Беше пред неколку години, но и денес се чувствува позитивно. Loading… Еве ја нејзината исповед: Набргу по моето трето раѓање, излегов од кадатаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Шеесетина луѓе се тепале речиси еден час на еден од американските бродови за крстарење, а првите информации велат дека причината била тројка, пренесува Fox News. Loading… Општата расправија започнала нешто пред 2 часот по полноќ на петтиот кат на бродот за крстарење, каде што се наоѓаат казиното и ноќниот клуб,Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Погледнете во вашата дланка и внимавајте на линијата на срцето бидејќи тоа покажува каков љубовник е некој. На пример, низа фини вертикални линии низ срцевата линија на почетокот или линиите што се спуштаат кон крајот на линијата на срцето покажуваат тенденција да флертуваат и да испраќаат двосмислени сигнали. Loading… ЛинијатаПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Се вели дека „Сингапурскиот бакнеж“ датира од пред околу 3.000 години Со социјалните мрежи и интернетот, понекогаш се чини како да нема крај на списокот со сексуални вештини кои биле „прашливи“ што не сте ги знаеле, па затоа се наведени како нови. Loading… Таков е случајот со „Сингапурски бакнеж“, вештинаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Жената добила огромна исплата од 4,7 милиони долари од компанија за осигурување на автомобили, откако се заразила со сексуално пренослива болест додека имала сексуален однос на задниот дел од автомобилот „Хјундаи“ на нејзиниот партнер. Loading… М.О. пред судот поднела документи дека се заразила со хуман папилома вирус од партнерот воПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Сексуалната активност на секоја личност е целосно индивидуална и не постои одредена количина на секс што треба да се врши на неделно ниво. Loading… Исто така, нормално е дека количината на секс се намалува со возраста, а нередовен секс може да се појави во долги врски поради недоволно слободно време,Прочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Приказната за двајца љубовници во Србија покажува дека некои злосторства ги надминуваат сите бизарности. Имено, на почетокот на 90-тите, среде љубовна врска, еден човек почнал да има преголема  болка. Жената веднаш повикала брза помош која го однела во болница, но мажот набрзо починал. Loading… Неговото тело било испратено на обдукција,Прочитај повеќе