18+

Сподели со своите пријатели

На шокантната снимка, која е направена во раните утрински часови минатиот вторник, на летот од Лондон Хитроу до Даблин, може да се види жена како допира маж под парче облека – додека преплашени патници седат насекаде околу нив. Loading… – Секогаш кога ќе се свртев, гледав енергични движења на седиштатаПрочитај повеќе

a woman is hugging another woman's back

Сподели со своите пријатели

Младите девојки „паѓаат“ на амбициозни и добро стоечки мажи, а во зрелите години жените очекуваат чувствителност. Сепак едно не се менува – жената секогаш бара партнер кој сексуално ќе ја привлекува. Loading… Што навистина е важно за добриот секс, според жените? Има добра работа, амбициозен е и згоден….Има ли нештоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Ѕвездите од филмовите за возрасни зборуваа за тоа колку се платени во индустријата. Loading… По*но индустријата сè уште предизвикува поделби, а многу актери зборуваат за своите искуства. Некои ја пофалија индустријата, додека други укажаа на недостатоците на таквата работа. Стивен Хирш, потпретседател на компанијата за забава за возрасни Vivid Entertainment,Прочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Андреа Саншајн (54) е баба од Лондон, која не сака да носи долна облека и ужива во својата природност. Loading… Андреа Саншајн изјави дека работите кои ја прават необична не ѝ пречат, туку ја прават среќна.       View this post on Instagram   A post shared by AndréaПрочитај повеќе

hacking, cyber, blackandwhite

Сподели со своите пријатели

Создавањето сексуално експлицитна дип фејк содржина веројатно ќе стане кривично дело во Англија и Велс бидејќи расте загриженоста за употребата на вештачка интелигенција за искористување и вознемирување на жените. Loading… Според нацрт-законот, секој што ќе направи таква слика или видео од друго возрасно лице без нивна согласност – дури иПрочитај повеќе

man holding woman

Сподели со своите пријатели

Државниот универзитет во Охајо спроведе истражување за тоа колку нивните студенти размислуваат за секс, храна и спиење. Loading… Во 2011 година истражувањето е спроведено на 283 студенти. Им давале копчиња да притискаат секој пат кога ќе им текне една од тие три мисли. Бројките објавени во списанието „Journal of SexПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Сомнителен бизнисмен ги изненадил сопругата и нивниот посвоен син додека биле во експлицитни односи во куќа во Сукотај. Loading… На видеото се гледа како Џилтед Ти (64) ненадејно упаѓа во спалната соба и ги вади чаршафите под кои се голиот Прапарон Чоеивадко (45) и нивниот посвоен син Пра Маха (24),Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Старлетата Коко Бе вели дека водела љубов со мажи од 40 земји од светот и сега одлучила ги рангирала своите љубовници, кој според неа најдобро се покажал во кревет. Loading… Како што раскажа таа била со мажи од Америка, Канада, Русија, Франција, Норвешка, Холандија, Џибути, Италија, Белгија, Никарагва, Хондурас, Колумбија,Прочитај повеќе

man hogging woman leaning on rail

Сподели со своите пријатели

Кога станува збор за водењето љубов, има многу сомнежи и предрасуди со кои се соочуваат и оние парови кои се во врска и брак со години, но и оние кои штотуку започнале врска. Loading… Терапевтите кои се занимаваат со сексуалните активности и навики на паровите велат дека водењето љубов неПрочитај повеќе

Loading...
orange carrot on blue surface

Сподели со своите пријатели

За да откријат кои земји имаат најголеми машки полови органи, истражувачите во Германија прегледале повеќе од 40 неодамнешни студии во кои учествувале илјадници и илјадници мажи. Loading… Сајтот World Data објави листа на просечната должина на машката гордост во светот. Во сите земји, просечната големина на машкиот генитален орган еПрочитај повеќе