03.04.2015 04:09

Контакт


Редакциски мејл: contact@kumanovskimuabeti.mk или urednik.muabeti@gmail.com

 

Уредник: Никола Ивановски

loading...

тел: 075-359-137

 

Маркетинг:

marketing@kumanovskimuabeti.mk

 

Можете да не контактирате и со пополнување на формата подолу

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

loading...

Предмет

Вашата порака

 

Основано од: Кумановски Муабети ДООЕЛ Куманово


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!