Луд свет (Page 10)

Сподели со своите пријатели

Ситуација: Девојка си вози автомобил и си оди на работа како и секој обичен ден. Одеднаш, црно комбе пристигнува на патот и нагло кочи пред неа. Истото го прави и таа во паника. Звучи како кошмар, зар не? Сепак, ова не е крај. Од комбето излегува група маскирани мажи соПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Бугарската студентка Андреа Емилова Иванова (22) отсекогаш сакала да има големи усни, а откако станала полнолетна, решила да работи на тоа. Досега потрошила голема сума пари за да ги зголеми, а инјектирала филери најмалку 15 пати. Таа платила најмалку 135 фунти за секој третман, според „Дејли меил“. Loading… Иако многуПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Сопственик на ресторанот „Солт Лејк Сити“ во Јута зел противпожарен апарат и испрскал маж кој одбил да изгаси цигара пред неговиот ресторан. Џон Бирд вели дека имал пауза за пушење надвор од деловниот центар во петокот и имал средба со сопственикот на ресторанот порано истиот ден, кој му рекол даПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Пар кој имал секс во стан без завеси на прозорите стана вистински хит на интернет бидејќи беше снимен за време на состанок во канцеларија од соседната зграда. Вработените не можеа да им поверуваат на сопствените очи додека некои од нив го снимаа овој чин, а сите заедно се смееја наПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Кимберли Нелиган (33) од американската сојузна држава Мејн е уапсена под сомнение дека ја убила својата едногодишна ќеркичка така што непцата и ги мачкала со хероин за полесно да заспие! Нелиган најмалку 15 пати во текот на два месеци и ги мачкала непцата со дрога се додека малечката не умрелаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Малку се оние кои едвај чекаат да јадат на свадби, а колку е важно за некои, покажуваат две жени чија снимка од тепачката на свадби кружи на Интернет. Тоа е свадба што се случи во Индонезија, а на видеото се прикажани жени како се расправаат за тоа колку храна ставаатПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

На Твитер се појави видео кое речиси нема кој подзина откако го изгледа, а истата реакција ќе ја имате и вие. Станува збор за видео на кое се гледа како две жени се обидуваат да направат нешто „вкусно“ во кујната. Loading… Но, сепак тие наместо вкусна храна, добија пеколно искуствоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Една жена во Пен Таунс, Пенсилванија, се обидела да ги поткупи полицајците со сексуални услуги, откако била уапсена за возење под дејство на алкохол, додека ги возела своите три деца во автомобилот. Ребека Сју Дади (29) е обвинета за мито, непристојност и возење додека била под дејство на алкохол иПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Полицијата во Флорида пријавила необичен инцидент, сексна двајца уапсени на задното седиште на полицискиот автомобил. Не е невообичаено полицијата да уапси двојка за секс на јавно место затоа што тие „го нарушуваат јавниот ред“, но досега не сме слушнале дека двојка имала секс откако биле уапсени од полицијата на заднотоПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Студент од Охајо се искачил на бандера, веројатно во обид да се докаже пред група колеги на забава, а потоа случајно допрел до високонапонски кабел. Тој паднал од висина од 15 метри на земја и некако ги преживеали електричниот удар и падот. Видеото, кое кружи на социјалните медиуми, прикажува мажПрочитај повеќе