26.11.2017 00:32

Има жена, но четири пати неделно практикува секс со кукла (видео)


И по 36 години брак, инжинерот Џејмс (58) може да се пофали дека има сексуални односи четири пати неделно. 

Името на неговата сексуална партнерка е Ејприл и таа е кукла.

Новата секс кукла има Г точка и може да доживее оргазам (видео)

Без оглед на тоа што овој „пастув“ има вистинска жена покрај себе, на која неговата активност не и пречи, тој планира да собира пари да купи секс кукла која е робот.

На неговата сопруга Тина, оваа „хоби“ на нејзиниот маж на прв поглед не и се доапаѓало, но сега нема ништо против.

– Да сакаше, би нашол друга жена, но тој не сакаше. Ми остана верен, вели Тина за Мирор.

Мажи на саем расипале секс робот вреден 3.000 долари (видео)

Џејмс меѓутоа мисли дека друга жена не би можел да најде поради својот изглед и годините. Барем не онаква каква би сакал, а тоа е да изгледа совршено како неговата кукла.

– Се сексаме два до три пати неделно, некогаш и четири пати неделно, неверојатно е, како со вистинска жена. Единствено што морам да ја ставам во позата во која сакам секс, рекол тој.

Џејмс со својата Ејприл нема само сексуални односи, тој се грижи за неа, ја шминка, облекува, па дури и разговара со неа.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments