27.08.2018 11:38

За да има најголеми гради во Британија дала огромни пари (ВИДЕО)


Ники Валентина Роуз на операции потрошила дури 40.000 фунти. Британската манекенка Ники Валентина Роуз (26) оптеретена е со големината на своите гради, па решила да стави најголеми гради во Велика Британија. На деколтето потрошила дури 40.000 фунти.

A post shared by NVR (@vip_glamour_x) on

Моментално има гради со големина 34NN според британските мерки. При последната операција во секоја од дојките вбризгала по 5.000 кубици силикон, па секоја и тежи по 8,8 килограми.

Of to #Manchester to tun shit up ?

A post shared by NVR (@vip_glamour_x) on

loading...

– Пресреќна сум поради своите големи гради. Тоа е нешто што го сакав уште кога бев тинејџерка. Имам најголеми гради во земјата. Фасцинирана сум со големите гради, вели Ники Роуз, која тврди дека ќе извади неколку ребра за да уште може да ги зголемува градите.

На операциите досега потрошила вкупно 68.000 фунти, а признава дека градите понекогаш и пречат.

Had amazing Bank holiday weekend ?now back on the grind ??

A post shared by NVR (@vip_glamour_x) on

– Некогаш имам проблеми со нив, обично при возење или кога ќе ги бричам пзувите. Спијам обично на стомакот и лежам на нив. Тоа е релаксирачки. Тие се како голема перница под мене. Кога ќе легнам на грбот, претешки се и не можам да дишам, вели Ники.

A post shared by NVR (@vip_glamour_x) on

Поради облините секогаш е забележана каде и да се појави.

– Добивам бројни реакции каде и да се појавам. Некои баш и не се убави, но важно е дека имам многу самодоверба откако ги зголемив. Некои пријатели се загрижени за моето здравје, а другите се среќни затоа што јас сум среќна. Странцит еобично се шокирани затоа што никогаш не виделе толкави гради и сите сакаат да се фотографираат со мене, вели таа.

in #london till 12th July ??

A post shared by NVR (@vip_glamour_x) on

Манекенката вели дека добила и предупредување од лекар дека нејзиното тело не може долго да издржи толкаво оптеретување и дека ќе мора да вежба грбни мускули.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments