15.04.2019 11:40

Мислеле дека ќе бидат убави ако имаат големи уста, но проценете сами… (ФОТО)


Пластичната хирургија може да им помогне на луѓето да изгледаат убаво, но само ако не претеруваат во тоа.

На социјалните мрежи кружат фотографии од жени кои претерале со филери во усните до мерка на изобличување на лицето.

loading...

Што е најжално не станале предмет на воодушевување, туку измевање.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments