18+ (Page 122)

Loading...

Сподели со своите пријатели

Италијанската манекенка Алесија Тедески, години наназад е позната по бурниот љубовен живот кој го водеше со разни фудбалери, а последен во низата е Кристијано Роналдо. Кристијано со Тедески ја превари долгогодишната девојка Ирина Шајк. Loading… Русинката го остави Роналдо непосредно пред изборот за Златна топка, а неодамна излезе во јавностаПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Не знам што ми беше, ваљда сам била дрогирана сас кокаин. Никад не сам се осеќала такој опуштено. Да беше свесна, никад не би направила такво нешто. Loading… Тој е изговор на професорку од Чешку, фатена куде ”глуми” у порно филм за возрасни. Све што се знае дека е уПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Кондомите како производ сепак не се нешто што се користи во библиотека и нивното рекламирање често наидува на сопки. Во најголем број случаи, се случува рекламите за кондоми да завршат како необјавени за јавноста. Loading… Таков е случајот и со следните  10 забранети реклами за кондоми, во кои авторите можебиПрочитај повеќе

Loading...