Моника Белучи – жена која 35 години наназад мами машки воздишки (фото)

Сподели со своите пријатели

Не е можно да не ја сакате Моника Белучи. Таа е жена, секси заводничка, мајка на две ќерки,  магнет за мажите но и причина жените да и бидат љубоморни на големиот сексапил кој таа го поседува низ годините кои не и пркосат на изгледот и заводничкиот шарм.

Loading...

Таа е родена на 30 септември 1964 година, а со манекенство започнува да се занимава уште од рани години.

Еве како изгледаше Моника пред 35 години и како изгледа во моментот и покрај тоа што веќе е средовечна жена и позната актерка, која за волја на вистината, секогаш добива улоги кои се карактеристични за вамп жени.

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

Loading...

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.