13.07.2019 07:23

Блогерка се обиде да ја бојадиса косата, па остана ќелава во видео кое го пренесуваше во живо


Инстаграм-блогерката Лори Фејт сакаше брзо и драстично да ја промени бојата на својата коса од сина во бела, во видео во живо.

Следачите веднаш забележаа дека косата почнала да ѝ паѓа, но токму во тие мигови, видеото прекинало… Подоцна, Лори го објави целото видео за тоа како станала ќелава.

loading...

Мешавината од хемикалии за што побрзо менување на бојата била преногу јака за нејзината коса.

Извор: курир.мк / фото: јутуб принтскрин


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments