све

Сподели со своите пријатели

Покрај вијаграта, бразилската армија од непозната причина набавила и околу шеесетина протези за пенис, изјави во четвртокот локалниот парламентарец. Loading… Конгресменот Елијаз Ваз, кој го претстави купувањето на вијагра, рече дека Министерството за одбрана „одобрило купување на 60 протези за пенис“. Министерството не одговори на барањето на АФП за коментар.Прочитај повеќе