04.08.2015 11:06

Ги запали IPhonе 6 и Samsung Galaxy S5 – Кој ќе преживее? (видео)


Кога имаш пари можеш и да си направиш еден ваков ескперимент.

Но, ако немате пари погледнете го оваа видео во кое ќе видите кој од овие два телефони ќе преживее пожар, а подоцна ќе знаете кој да го купувате, а кој да го избегнете.

loading...


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments