Луд свет (Page 3)

Неименуван наставник од Русија е отпуштен откако е направена снимка од неговото пијанство од училницата, а која подоцна заврши на социјалните мрежи. Снимката, направена од учениците, го покажува наставникот како седи на столот, но едвај стои исправен и е пијан. Loading… Патник случајно ги отвори вратата додека авионот слетуваше (ВИДЕО)Прочитај повеќе

Маж од Индијана со тетоважа на челото на која пишува „криминалот се исплати“е уапсен втор пат од декември минатата година. Доналд Мари (38) бил уапсен вчера по кратката полициска потера во неколку улици, пренесува WTWO. Тој е обвинет за отпор при апсење, поседување метамфетамин и кражба на автомобил. Loading… МариПрочитај повеќе

Локалната телевизиска презентерка на Камчатка, Александра Новикова, направила грешка додека ја читала веста, а потоа следувало нејзино неконтролирано смеење. За среќа, веста не се емитувала во живо, но видеото од нејзината реакција, кое подоцна беше објавено, стана вирално. Loading… Водителка го спореди својот афроамерикански колега со горила (ВИДЕО) Некои гледачиПрочитај повеќе

Loading...

Младоженецот бил протеран од неговата венчавка – откако неговата прва сопруга влегла на свадбата за да ја извести новата невеста дека веќе е во брак не со една, туку со две жени! Асиф Рафик Сидики бил скоро линчуван на својата свадба во Крачи, откако била откриена измамата. Loading… На венчавкаПрочитај повеќе

Еден британец кој го закопал Биг Мек со шејк и помфрит во градината на еден пријател, го ископал оброкот по 14 месеци и подоцна и го изел. Мет Надин од Барнсли го купил Биг Мекот од локалната продавница на Мекдоналдс во ноември 2018 година. Loading… Со помош на еден пријател,Прочитај повеќе

Ќе бидете запрепастени кога ќе видите на каква идеја дошол возачот на мотоциклот. Имено, за време на патувањето тој се движел по редовната лента, го променил правецот на движење, но останал во иста лента. Loading… Во пресрет му доаѓале возила со кои тој вешто се разминува. Овој адреналински шок толкуПрочитај повеќе

Loading...

Ако не сте имале можност да бидете гостин на руска венчавка, тогаш внимателно погледнете ја оваа снимка и научете за хаотичната атмосфера што не е вообичаена во овој вид прослава. Имено, на оваа свадба се случи физичка пресметка меѓу гостите, во кои учествуваа главните актери на свадбата, младенците. Loading… ТиеПрочитај повеќе

Децата знаат да бидат многу сурови во своите игри и да се забавуваат со своите врсници, а со ова видео тоа се докажува најдобро. Поточно, сите играа прескокнување на бара со јаже кое виси врзано за дрво. Loading… Се чинеше како интересна игра за децата, сè додека не дојде редотПрочитај повеќе

Возачот на камион за расчистување на снег направи толкава глупост на автопатот поради што сега му се смее целиот интернет. Влегол во камионот и ја исчистил најбрзата лента на патот, веднаш до оградата што ги дели двата патни правци. Loading… Додека тој расчистуваше снег од едната лента, го фрлаше воПрочитај повеќе

Loading...

Кумановскиот актер и режисер Мирослав Петковиќ при обид да плати за паркингот во Општина Центар, гратис погледна и нешто сосема неочекувано. Станува збор за порнографска снимка, која се емитуваше на пунктот за плаќање. Loading… Не е познато како дошло до оваа ситуација, иако надлежните велат дека најверојатно се работи заПрочитај повеќе