Луд свет (Page 8)

Сподели со своите пријатели

Тами Слатон е видена како бара лекарски совет во обид да се рестартира и да се грижи за себе во најновата епизода на шоуто Сестри од 1000 килограми. Loading… 34-годишната девојка, која неодамна се изјасни како пансексуалка со своето момче како дел од нејзината мисија за самљубие, била видена какоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Самохраната мајка Џули Прајс (35) неодамна го споделила со британските медиуми горкото искуство со кое се соочила кога му верувала на човек од социјалните мрежи, кој всушност лажел со месеци, со цел да извлече пари од неа. Loading…     Жената ги продала својот автомобил, ТВ и вереничкиот прстен наПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Руски јутубер беше уапсен по болното пренесување во живо во кое почина неговата бремена девојка, затоа што неговите гледачи платиле да ја подложат на сурово малтретирање. Loading… Стас Рифли наводно ја присилил Валентина Григориева да излезе на балконот облечена само во долна облека. Надворешната температура била под нулата. Гледачот наПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Необично видео од операционата сала на болницата во Прибој ги шокираше корисниците на социјалните мрежи. Loading… На видеото се гледа пациент како лежи на операционата маса и заедно со медицинскиот персонал го пее хитот на Сафет Исовиќ, додека лекарите го оперираат. Медицинските сестри, претпоставувајќи дека се обидуваат да го убијатПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Британските таблоиди објавија снимка од човек фатен како го крши полицискиот час на прилично бизарен начин. Loading… На Британците очигледно им беше досадно во изолација каде брзо ја замени првично најавената „природна имунизација“. Избегале во планина да се спасат од коронавирусот, завршиле премрзнати и со казна (ВИДЕО) Некој прави караокеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Смела одлука што можеби навидум делувала како спонтана романтична авантура, се претворила во кошмар за брачна двојка, која решила да побара спас на планините од карантинот воведен во Шпанија. Loading… Завеани во снежна бура, тие едвај успеале да се спасат од премрзнување. Дека работите никогаш да не изгледаат како наПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Луѓето имаат различни одбранбени механизми за борба против тешки животни ситуации. Loading… Некои прибегнуваат кон хумор, додека други треба да ја означат секоја траума со тетоважи. Некои од тетоважите создадени за време на пандемијата на коронавирус ви ги пренесуваме во галеријата подолу. Овие сцени се загрижувачки од голем број причини.Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Дали дома нема с’с кога се расправљав па им е досадно, или овј дедо е сакаја само да игра жмурку с’с полицију?. Loading… Можда е сакаја и да провери дали млади седив дома?Прочитај повеќе