Се маскираше во грмушка за да излезе во полициски час (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Британските таблоиди објавија снимка од човек фатен како го крши полицискиот час на прилично бизарен начин.

На Британците очигледно им беше досадно во изолација каде брзо ја замени првично најавената „природна имунизација“.

Loading...

Избегале во планина да се спасат од коронавирусот, завршиле премрзнати и со казна (ВИДЕО)

Некој прави караоке забави на кои доаѓа полицијата, а некој ги крши правилата како „индивидуален спорт“.

Николас Мареј и Меделин Меј-Дејвис забележале сосед како го крши полицискиот час и наметнатата изолација, што не би било особено интересно, ако не човекот не беше маскиран како грмушка!

Епидемијата ќе помине, но нивните тетоважи за коронавирусот ќе останат вечни (ФОТО)

Двојката го снимила видеото пред нивниот дом во Стивенџ, Хертфордшир, а го објавиле на социјалните мрежи, пренесува „Дејли меил“.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *