Луд свет (Page 2)

Сподели со своите пријатели

Една жена започна дебата меѓу следбениците на ТикТок откако го затекна нејзиниот сопруг како гледа голи жени како танцуваат на нејзиниот телефон. Loading… -Мојот сопруг заборави дека имаме балкон на вториот кат – беше нејзината духовита објава со „смајли“  од смеа, при што покажа дека воопшто не е љубоморна иПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Необична сцена во трговскиот центар Вараждин го привлече вниманието на минувачите, а видеото ги преплави социјалните мрежи. Loading… Девојка облечена во латекс комбинезон на поводник поведе маж кој ползеше до неа. Набрзо се дозна дека се работи за ТикТокерите  Антеа Ајбек и Ренато Пирин кои ја снимиле содржината за социјалнитеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Нова полицајка од Њујорк се нашла во центарот на скандал кога на својот поручник на забава во кафуле му подготвила танц во скут. Loading… Снимката од распуштената вработена и нејзиниот шеф, која беше објавена пред три дена, доведе до истрага во одделот, а поручникот веќе е префрлен на друга позиција,Прочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

На бразилската манекенка Крис Галера и здодеа да бара „совршен господин“ и решила дека најдобар избор е да се омажи за самата себе! Loading… Свечената церемонија се одржала во септември годинава, а манекенката истакна дека не е разочарана што нема младоженец и дека овој чин е доказ дека е независна,Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Традиционалните веселби под шаторот, без разлика дали се работи за свадба, прослава на полнолетство или крштевање, тешко може да поминат без некоја атракција или инцидент за кој се зборува денови подоцна. Најновото видео од една, се чини, полнолетсто во Србија покажа како изгледа кога младите се понесени од атмосферата. Loading…Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Турчинот Хасан Риза Гунај веќе 11 години дозволува луѓето да му викаат и да го тепаат. Loading… Што е уште побизарно, Хасан е посреќен колку повеќе луѓе го малтретираат. Зад сето тоа се крие необичен начин како мажот така да заработува за леб. Хасан Риза Гунај од Турција бил претепанПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Девојката од видеото кое кружи на социјалните мрежи се обидела да отвори шише шампањ додека била со другарка во џакузи, но нејзиниот обид завршил неславно бидејќи шишето и се лизнало откако се отворило, а потоа ја испрска и неа и нејзината пријателка во очите. Loading… Девојките брзо станаа хит наПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Минатата сабота полицијата Лудбрег во Хрватска запрела учесник во сообраќајот кој по алкотестирањето станаЛ апсолутен рекордер со дури 4,27 промили. Loading… Како што изјавиЛ за „Подравски лист“, Марио Ковачек од Карловац Лудбрешки бил запрен од полицијата кога се враќал дома од тридневна забава.     Со друштвото славев три дена,Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Поплаките против угостителите, кои не се двоумат буквално да ограбуваат туристи, може редовно да се читаат на туристичките форуми Loading… Унгарската полиција спроведува решителна акција против алчните сопственици на угостителски објекти, кои систематски ограбуваат туристи, наплаќајќи ги по вртоглави цени. Во паб во центарот на градот на дело биле уапсениПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Драматичен момент е снимен во Бразил каде маж во езеро бил нападнат од алигатор, но тој за чудо преживеал. Имено, мажот отишол да плива во езерото Лаго до Амор во бразилскиот град Кампо Гранде игнорирајќи ги предупредувањата дека езерото е живеалиште за опасните предатори. Loading… Кога испливал на околу 30Прочитај повеќе