Го фати сопругот како гледа други девојки на телефон, нејзината реакција е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Една жена започна дебата меѓу следбениците на ТикТок откако го затекна нејзиниот сопруг како гледа голи жени како танцуваат на нејзиниот телефон.

Loading...

-Мојот сопруг заборави дека имаме балкон на вториот кат – беше нејзината духовита објава со „смајли“  од смеа, при што покажа дека воопшто не е љубоморна и дека не и пречи што нејзиниот сопруг ужива во гледањето видеа за машки очи.

Реакциите на следбениците сепак се разновидни и интересни. Додека некои го сфатија ова како добра забава, други остро го осудија мажот и ја советуваа дотичната да се разведе.

„Попрво би била сама отколку да се преправам дека се смеам на овој настан“, „Не би му кажала ништо, само би почнала да ги губам чувствата кон него и секој пат помалку би се грижела“, се дел од коментарите.

Други, пак, се далеку поблаги и помалку радикални.

„Остави го на мира“, „Дали јас сум единствената жена на која не и е грижа што гледа нејзиниот сопруг на телефон“, се дел од забелешките на придружниците.

 

@lyjones0

#fyp #foryou #foryoupage #fypツ #marriedlife #militarywife #relationshipstorytime #marriageadvice #marriage #marriagetips #mixedfamily #floridaman #florida #ohno #ohnonononoo

♬ Oh No – Kreepa

Loading...