18+ (Page 73)

Сподели со своите пријатели

Интересна рекламна кампања ни доаѓа од Норвешка, каде смисолот за хумор, а воедно и секс – слободата го достигнува својот максимум, кога се во прашање еднополови  бракови и секс афери. Престорен во голем пенис, момче од оди од една до група група на луѓе, и со симболична ејакулација се обидуваПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Маж, очигледно доволно храбар но и луд, се решава, својата машкост да ја провери со пикање на својот полов орган во ”армија” од црвени мравки. Исходот од лудата идеја е повеќе од смешен, но и жалосен, Loading…

Сподели со своите пријатели

Младото момче Греготи сигурно нема да го заборави денот кога многу девојки го прифатија неговиот предлог да му ги покажат своите гради. Девојките прифатија да ги следат неговите упатства, како и неговите желби од кои некои навистина беа бизарни. Loading… Погледнете како Грегоди Голдшеид ги намами девојките на својот социјален експеримент.

Loading...

Сподели со своите пријатели

Така во доцните часови да Ве освестиме со овие убавици од хит серијата True Detective, а тоа се актерките Левен Рамбин и Адриа Арјона. Погледнете ја нивната најнова фотосесија за јулскиот магазин GQ.   Loading…

Сподели со своите пријатели

Постојат парови кои сакаат да имаат секс на 10 000 метри надморска височина. Но, проблемот е како да се направи тој чин во услови на тесен тоалет, и во присуство на голем број љубопитни патници. Следното видео дава интересен совет за тоа како да се оствари и тој сон наПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Водата како супстанца составена од два атоми на водород и еден атом на кислород е тоа што нашето тело насушно го бара во летните и пеколни горештини. Но што кога тој прост состав ќе добие еротска димензија? Loading…  

Сподели со своите пријатели

Воопшто не е битно што збори убавата блондинка. Тоа што е битно е што покажува. А и каква поддршка изразува во видеото како најава на фудбалските натпреварувања во рамките на ”КОПА 2015”. Loading…  

Loading...

Сподели со своите пријатели

Холивудските актерки добиваат такси со оглед на тоа дали во сцените имаат голотија. Погледнете го видеото со десетте најдобри сцени на секси актерки во долна облека.