Љубовна тројка патува низ светот и снима секс, зарботуваат големи пари (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Љубовна тројка патува низ светот и се обогатува така што ги продава снимките од својот секс.

Парот кој се запознал за време на секс во тројка патува низ светот откако поприлично се збогатиле продавајќи снимки од сексот за четири евра.

https://instagram.com/p/BY5_fYGhAD6/?utm_source=ig_embed

Loading...

Ким (23) и Пауло (28) се запознале кога колешката ги повикала кај себе, а на крајот сите тројца завршиле во креветот. Ким која работела како преведувач и Пауло кој работел како графички дизајнер, велат дека истиот момент почувствувале повразност и заедничка љубов кон егзибиционалистичкиот секс, особено на отворено, како и страст кон патувањата.

https://instagram.com/p/BXBJS9IhINI/?utm_source=ig_embed

ПРОЧИТАЈТЕ И:  На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Од самиот почеток на врската го снимаат сексот, а една ноќ одлучиле да ги објават снимките. По големиот успех, посакале да се пробаат во светот на аматерската порно индустрија. Дале откази и отвориле компанија за да остварат своите соништа – да снимаат порно филмови и да патуваат.

https://www.instagram.com/p/BdlGrIxh5oc/?taken-by=mysweetapplelive

Освен шо својата работа ја споделуваат на Твитер и Инстаграм, отвориле страница на My sweet Apple на која ги продаваат своите снимки и останати артикли. Најевтините се четири евра, а што видеото е постраствено и цената е поголема.

https://www.instagram.com/p/Bb9t-wABmSu/?taken-by=mysweetapplelive

ПРОЧИТАЈТЕ И:  На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Во почетокот не сакале да им откријат на пријателите што работат, но едно утри Ким добила порака од својата најдобра пријателка во која имало само еден збор „Знаеме“.

https://www.instagram.com/p/BWaYqVVBQXY/?taken-by=mysweetapplelive

– Избезумени и ужаснати седнавме во автобус и заминавме на плажа на Тенерифите. Седевме цело попладне пиевме пиво покрај морето. Тогаш ни текна зошто би не интересирало што сите знаат дека живееме живот за каков отсекогаш сме сонувале. Сега навистина сите знаат и не се изненадени, вели Ким.

https://www.instagram.com/p/BU67Zd5hESB/?taken-by=mysweetapplelive

ПРОЧИТАЈТЕ И:  На свадбата пуштил видео од невестата каде има с*кс со сопругот на нејзината бремена сестра (ВИДЕО)

Досега ги посетиле Шпанија, Франција, Полска, Романија, Грција и Црна Гора, моментално се сексаат во Аргентина, а својата љубов добро ја уновчуваат.


Leave a Reply