18+ (Page 72)

Сподели со своите пријатели

Освен што во Јапонија постојат светски натпревари за најдолга мастурбација, Јапонците се почестени и со шоу наречено ”Не ги треси градите”. Еве како неколку секси Јапонки го најавуваат оваа помалку чудно шоу кое се пренесува на телевизиските канали. Loading…  

Сподели со своите пријатели

Верувале или не, во Јапонија, секоја година се одржува Светско првенство во мастурбирање, и засега, рекордот го држи Јапонецот Масанобе, кој може да се самозадоволува цели 9 часа и 58 минути без престан. Масанобу денот го почнува со двочасовно мастурбирање, и тоа пред неговата девојка, која вели дека е сосемаПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Жените полудеа по тверкање. Начинот на кој се нишаат колковите е тоа што ги мами очите на машката јавност, па оттука и желбата да се научи овој вид еротски танц. Вчера ви покажавме професионално, а денес на ред е и аматерското тверкање ширум светот, соберено во една видео комплилација. Loading…Прочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Продолжува трендот на секс – скандали во реалното шоу ”Парови”. Овој пат, главната улога ја има Ружица, која даде ветување дека ќе се обиде да има секс без прекривка, што всушност и се случи, наочиглед на сите присутни. Loading… На крајот, Ружица за своето храбро дело доби аплауз.  

Loading...

Сподели со своите пријатели

Последна ”жртва” на српското шоу ”Лов на папараци” беше старлетата Станија Добројевиќ, која често се фали со своето тело на познатите социјални мрежи. Инаку, според српските медиуми, старлетата е чест гостин на теретаната каде ја одржува одличната форма, а на еден од нејзините тренинзи случајно упадна екипата на ТВ шоутоПрочитај повеќе