13.02.2018 13:49

Блокиран патниот правец Куманово – Крива Паланка

Facebook Twitter Google+

Патниот правец Крива Паланка – Куманово кај населбата Грамаѓе е блокиран во двата правци, околу 50 вработени во фабриката “Виебо“ го блокираат патот поради неисплатена плата, информираат од Авто мото сојузот на Македонија.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments