18.05.2017 23:10

Како изгледа одмаздата на разлутена, но креативна жена?

loading...

Познато е дека жените почесто се одмаздуваат отколку мажите. Исто така, на памет им паќаат луди идеи и не само поради прељуба, на одмазда се подготвени и поради помали работи.

Момче дозна дека го мами девојката и сурово се одмазди (видео)

На дваесет и тригодишната Натали Вивер и се замерило нејзиното момче, па решила да му врати на малку невообичаен начин. Имено, имале договор вечерта да ја минат заедно, но Стивен Хал сепак решил ноќта да ја помине со друштвото и добро да се забави. Со оглед дека ниту утредента не можел да и се поствеи, затоа што од забавата бил уморен и заминал да спие, таа за тоа време му подготвила план за одмазда.

Додека спиел, решила да го нашминка и не само тоа. Кога наутро се разбудил забележал дека има и надоградени нокти. Паниката следувала кога сфатил дека со такви нокти мора да се врати на работа. Во првиот момент помислил дека сонува, но наскоро сфатил дека навистина е нашминкан и дека има нокти.

Ја затекна пијана во кревет со друг – опна селфи со нив и брутално ѝ се одмаздил

Натали три часа го шминкала и средува,а а тогаш видео снимката и фотографиите ги закачила на социјалните мрежи. Сепак, ниту после тоа не и се налутил. Иако, сигурно е дека не му било баш пријатно.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments