неверство

Сподели со своите пријатели

Ова се трите работи кои и се неопходни на една жена. Кога ќе остане без нив, таа бара друг маж кој ќе и го приушти сето тоа: Loading… Заштита Ова не значи само заштита од хулиганите. Не живееме во период на немири, а вакво херојство практично не мора да сеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Урнебесната снимка доаѓа од Доминиканската Република, кога една измамена жена смислила пеколна одмазда на својот сопруг кој ја изневерил. Loading… Имено, таа со својот црн џип го уништила неговиот исто така скап автомобил, бидејќи веројатно знае која му е најболната точка и каде никој не смее да го допре. ВидеотоПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Девојка од Лос Анџелес одлучила да провери колку нејзиното момче е верно, па под влијание на најдобриот пријател го ставила на искушение. БИЗАРНА КАЗНА: Поради неверство ќе мора да пере лешеви во мртовечница Loading… Авторите на познатата емисија „To Catch a Cheater“ кои снимаат вакви ситуации испратиле на нејзиното момчеПрочитај повеќе