Напиер Мартен

Сподели со своите пријатели

Тело на бебе е пронајдено во шумска област во Брајтон, јужна Англија, по неколкудневна потрага по исчезнатото дете на одметнатиот британска аристократка и нејзиниот партнер, осуден силувач. Loading… Констанс Мартен и Марк Гордон беа уапсени во понеделникот, на 27 март, два месеци откако исчезнаа без трага со нивното новородено детеПрочитај повеќе