Фито

еквадорски картел

Сподели со своите пријатели

„Ќелијата“ во која бил затворен шефот на еквадроски картел, бандата Лос Чонерос од Еквадор, Хозе Адолфо Масијас, познат како Фито, имала бања, брачен кревет и мини фрижидер, јавува Си-Ен-Ен. Loading… „Ова е подобро од мојот дом. Живее како крал“, рекол еден од војниците кои го чувале затворот. Во дворот наПрочитај повеќе