Елизабет Сузан Бејли

Сподели со своите пријатели

Наставничка осомничена за силување дете, наводно продолжила да спие со ученикот додека била во домашен притвор. Loading… Елизабет Сузан Бејли наводно продолжила со својот хорор бидејќи била пуштена со кауција во домашен притвор. 36-годишна учителка од Северна Каролина, САД, се соочува со обвинувања дека имала секс со малолетен ученик иПрочитај повеќе