егзорцизам

Сподели со своите пријатели

Брачен пар од Северна Каролина е обвинет дека извршил аматерски егзорцизам врз нивниот четиригодишен син, кој подоцна починал. Loading… Џозеф Пол Вилсон (41) и Џоди Ен Вилсон (38) од Маунт Ери биле уапсени на 13 јануари под сомнение дека нивните постапки доведоа до смрт на нивниот син Скајлер Вилсон. МоменталноПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Јате Деви (25) од Индија последните неколку месеци не се чувствувала добро. Постојано била малаксана и нерасположена, па сопругот ја однел во болница. Меѓутоа, откако лекарите не можете да пронајдат причина за нејзината лоша сосотјба и рекле да оди дома и да одмара. Со оглед дека и наредните денови сеПрочитај повеќе