Џој Мерлино

Сподели со своите пријатели

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, кој веќе неколку месеци е во центарот на скандал откако на неговиот имот беа пронајдени документи со доверливи информации, повторно успеа да ја шокира јавноста. Loading… Имено, во медиумите протече фотографија на која поранешниот претседател Трамп и озлогласениот мафијаш од Филаделфија Џој Мерлино позираат воПрочитај повеќе