Демијан Оливер

Сподели со своите пријатели

Англискиот фудбалер Демијан Оливер станал порно ѕвезда откако играл за Кристал Палас, но не му тргнало како што замислувал. Loading… На почетокот само повремено се занимавал со порнографија, но кога видел дека неговата кариера е завршена, решил да ја направи главна работа. Почнал да излегува со колешката Софи Андерсон, којаПрочитај повеќе