Поранешен фудбалер станал актер во филмови за возрасни, но не се покажал најдобро

Сподели со своите пријатели

Англискиот фудбалер Демијан Оливер станал порно ѕвезда откако играл за Кристал Палас, но не му тргнало како што замислувал.

Loading...

На почетокот само повремено се занимавал со порнографија, но кога видел дека неговата кариера е завршена, решил да ја направи главна работа.

Почнал да излегува со колешката Софи Андерсон, која многу му помогнала на почетокот на кариерата.

Првите пари што ги заработил биле околу 150 фунти за шест часа снимање и тоа се случило пред четири години.

 

 

Како што вели, првата снимка била застрашувачка:

Loading...

– Беше страшно, кога бев на мојот прв сет, камерманот беше голем ќелав човек, тешко ми беше да се соблечам и да имам односи пред него – искрено раскажува поранешниот фудбалер.

Неговата колешка многу му олеснила и имала разбирање со оглед на тоа што бил почетник.

Сепак, тој очигледно не поминал толку добро на првото снимање.

– Како да бевме на ламинат. Бев гол, се препотував и се лизгав во сопствената пот. Моравме да го продолжиме односот, ја држев наведната над софата, но продолжив да се лизгам на подот. Мораа да го исчистат, а јас бев како неред од кој истекува нешто – вели малку засрамено.

Инаку, тој и порано бил популарен меѓу жените, а сите постојано го прашувале зошто не наплаќа за своите вештини.

 

 

Loading...

Тој размислувал за неговиот избор за кариера и рече:

– Да останев да играм за Кристал Палас, можев да заработам многу повеќе. Се борев, можеби некогаш можеше да се подобри. Бев добар и во двете, но да се биде порно ѕвезда, мислам дека е подеднакво добро. Но, не толку добро како што мислат луѓето – објасни тој за „Дејли стар“.