Android

Сподели со своите пријатели

Боб Ли, основачот на мултимилијардерската технолошка компанија Cash App, беше избоден до смрт во вторникот пред центарот на Сан Франциско, потврди неговото семејство. Loading… Полицијата пронашла 43-годишен маж со убодни рани, му укажала прва помош, но тој подоцна починал во болница. Познати се и страшните детали за времето по неговатаПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Кога треба на брзина да дојдете до информации или нешто да објавите, а интернет конекцијата е слаба, корисно е да имате некои од овие апликации за Андроин при рака. Google Go Google Go (5мегабајти) е верзија на добро понзатата апликација на Google за Андроид која ќе ви помогне при сурфањеПрочитај повеќе