Ана Стојаноска

Сподели со своите пријатели

Вечерва во фоајето на НУ Центар за култура „Трајко Прокопиев“ Куманово со почеток во 18 часот, ќе се одржи промоција на романот „Лебед“ од роф. д-р Ана Стојаноска. Loading… Промотор на романот е проф.д-р Јелена Лужина, а настанот ќе биде проследен со музика на пијано од младиот талентиран музичар ЕрдиПрочитај повеќе