22.03.2019 13:43

Се немал бричено три години, па сакал да ја изненади сопругата (ВИДЕО)


Мажите секогаш тешко се откажувале од своите бради или бркови, но едно момче имало добра причина тоа да го направи и на тој начин да ја изненади својат ажена.

Канаѓанецот Јон и неговата сопруга, Русинката Ева, минале 911 дена помеѓу 2015 и 2018 година, патувајќи низ светот. Пропатувале низ 33 различни земји, а во текот на патувањето Јон воопшто не се бричел.

loading...

По враќањето одлучил целосно да ја скрати брадата и да ја изненади жената, чија непроценлива реакција ја снимил, а таа стана хит и на социјалните мрежи.

Снимката ја објави на својот канал кон почетокот на јуни минатата година и досега има 3,6 милиони прегледи.

Неколку дена пред да ја објави реакцијата на сопругата, Рон на Јутјуб објавил „тајмлепс“ видео од растот на неговата брада, а таа снимката ја прегледале 33 милиони луѓе.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments