06.07.2018 08:30

Неделна акција на мобилни телефони во „King Mobile“ Куманово


Барате квалитетен мобилен телефон со добри перформанси по ниски цени? Тогаш тргнете во „King Mobile“ Куманово, затоа што имаат четири смартфони на акција оваа недела.

NOA Sprint 4G – 5.999 денари

 

Loading...

NOA H6 – 7.999 денари

 

NOA H8 – 12.999 денари

 

NOA H10 – 14.999 денари

„King Mobile“ се наоѓаат на добро познатата локација кај Скопски дуќани, па затоа побрзајте и набавете го вашиот нов мобилен телефон затоа што количините се ограничени.

И не заборавајте имаат се што ви е потребно од мобилната галантерија.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments