11.11.2018 17:02

Кумановци уживаа во најголемите хитови на Хари Мата Хари (ГАЛЕРИЈА)


Хари Мата Хари, Мартинијан Кириловски, Ивона Јовановиќ, Марио Арангеловски и Мартија Станојковиќ вчеравечер пееја за Денот на ослободувањето на Куманово на градскиот плоштад, по што следуваше и петминутен огномет.

Атмосферата низ објективот на Кумановски Муабети.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments