11.11.2018 17:02

Кумановци уживаа во најголемите хитови на Хари Мата Хари (ГАЛЕРИЈА)


Хари Мата Хари, Мартинијан Кириловски, Ивона Јовановиќ, Марио Арангеловски и Мартија Станојковиќ вчеравечер пееја за Денот на ослободувањето на Куманово на градскиот плоштад, по што следуваше и петминутен огномет.

Атмосферата низ објективот на Кумановски Муабети.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments