Има скоро 60 години и работи како порно ѕвезда: Сопругот е полн со разбирање

Сподели со своите пријатели

Еби Робертс (58), баба на шест внучиња од Бургос, Шпанија, остварува машки фантазии во соба крај она во која престојува нејзиниот сопруг. Наместо да ужива во пензионерските денови, таа го продава телото, како што тврди, за да преживее.

Се прави рпед камера, шест дена неделно. По осум часа дневно пред камера се шета гола или полугола во штикли, се допира и прави се што клиентите сакаат. Покрај тоа, месечно снима по шест филмови за возрасни со мажи кои и доаѓаат дома. За тоа време сопругот е во другата соба и гледа спортски канали.

Loading...

Програмер висок 106 сантиметри стана порно ѕвезда

– во просек работам осум часа дневно. Некои луѓе ме нарекуваат работохоличарка, но јас всушност тоа гос акам. Со тоа го прехранувам семејството. Така веќе 18 години. Се вљубив во сопругот иако знаев дека има проблеми со здравјето и дека работите со време ќе се влошуваат. Не е важно кој ги заработува парите додека се сакате, рекла таа и додала дека во секс индустријата влегла кога имала 40 години.

Таа и сопругот Сорен биле сексуално многу активни, дури биле и свингери пред тој да има срцев удар. Морал да престане со сексот за да остане жив.

Сакал да изгледа како порно ѕвезда па на 15 години станал зависник од вијагра

– Односот станува поинаков кога ќе остарите. Мислам дека жените во мои години би требало да се чувствуваат повеќе секси. Животот не е готов. Никогаш не сум посакала да бидам порно ѕвезда која изгледа како Барби. Многу мои гледачи, особено оние помлаите, сакаат да ме видат како баба во оваа работа, објаснува Еби.

Како што додава нејзиниот сопруг е полн со разбирање.

– Жал ми е што толку напорно работи, но мораме така, затоа што живееме од парите кои таа ги заработува, вели тој.

Професорка имала секс со ученик секој ден: Одлежала затвор и сега снима порно филмови (видео)

Loading...

Еби вели дека понекогаш се возбудува по некоку часа игри, галење… Свесна е дека еден ден внуците ќе дознаат што прави баба им и дека ќе поставуваат непријатни прашања, но, како што вели, подготвена е за тоа.

– Ако дојдат до мене на 10 и 12 години и велат: „Бабо, те видовме на интернет“, јас ќе им објаснам дека сексот е живот и дека тоа е нешто што не треба да се креие, вели таа.

Фото: Mirror Printscreen


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *