08.05.2018 17:37

(ГАЛЕРИЈА) Средношколците од Куманово се натпреваруваа во квизот за ЕУ© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments