„Боинг 737“ се урна во Австралија

Сподели со своите пријатели

Боинг 737 се урна во Западна Австралија.

Loading...

Локалните медиуми јавуваат дека се работи за авион ангажиран во гаснење пожар.

Наскоро повеќе информации…