Summer club Space повторно ви подготвува незаборавен викенд и одлична забава!


ВРЕМЕ Е ЗА ЗАБАВА. Summer Club Space го има решението доколку овој викенд не знаете каде да излезете. Но, зошто да чекате сабота и недела? Тие имаат забава веќе од петок.

Dј TUBE со латино и хаус музика ќе се погрижи зад себе да ја оставита напорната работна недела и да се подготвите за одличен викенд. Влезот е слободен, а добрата забава секако загарантирана.

Веќе во сабота за љубителите на хип хоп музиката и добриот ноќен живот тука е извонредната DJ FANI. А, недела? Се разбира најдобрата забава во градот и пошироко со прекрасниот микс од македонска и екс ју музика која за вас ја подготвува DJ Zdravko.

Не размислувајте влезот кај нив е слободен цел викенд. Уживајте во ритамот на најдобрата музика и не заминувајте додека не се раздени.

Доколку сакате навреме да си обезбедите своја масичка или да направите претходно комбинација пијалоци, контактирајте ги менаџерите Филип Атанасов – 078967751 и Milan Aleksic – 071267121.

 


Последни наслови

Facebook Comments