Awkward Erection

Posted by Ben Phillips on Saturday, September 12, 2015
12.02.2016 14:48

Што се случува кога ќе се претера со доза на вијагра? (видео)


Станува збор за шега на двајца другари, а за сите е одлична можност да видат што може да се случи доколку се претера со дозата на сините апчиња кои предизвикуваат силна ерекција.

За младите не се препорачливи многу, а зошто погледнете самите.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments