06.04.2015 15:18

СДСМ со нова ”бомба” од Бихаќка


Како што информира Центарот за комуникации, денес во 14 часот, Претседателот Зоран Заев од партиските простории на СДСМ во Скопје, ќе презентира нови прислушкувани разговори во рамки на проектот ”Вистината за Македонија”.

Прес конференцијата ќе биде достапна во живо на официјалната страна на СДСМ.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments