СДСМ со нова ”бомба” од Бихаќка

loading...

Како што информира Центарот за комуникации, денес во 14 часот, Претседателот Зоран Заев од партиските простории на СДСМ во Скопје, ќе презентира нови прислушкувани разговори во рамки на проектот ”Вистината за Македонија”.

Прес конференцијата ќе биде достапна во живо на официјалната страна на СДСМ.


Loading...

Последни наслови

Facebook Comments