01.08.2017 00:10

Oва се тајните на најдобриот љубовник: Се откриваат брзо, а пресудни се за добар секс!

loading...

Дури и во текот на првиот секс може да се открие дали е тој добар или лош во креветот.

6-те тајни за добар љубовник:

1.Не се фали дека е добар во кревет

2.Не мисли само на своето задоволство

3. Искрено упатува комплименти

4. Исполнува желби на својата партнерка

5. Не избегнува орален секс

6. Не се повлекува по секс

(popara.mk)

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments