09.10.2017 13:34

ОСТРОВ НА БЛУДОТ: Алкохол, дрога и жени во изобилство, а еве колку тоа чини (видео)


Туристичката агенција „Good Firls Company“ во својата понуда ставила хедонистичко патување какво не се гледа секој ден. На едно место ќе се најдат проститутки, дрога и алкохол.

Агенцијата имено ветува дека сите оние кои на 24 ноември со нив ќе уплатат на колумбискиот остров покрај градот Картагина ќе може три дена да уживаат во обилни количини дрога, бесплатен алкохол и неограничен секс со проститутки, пишува Мирор.

Морничава приказна за островот на оргии во Европа на кој владее секс и смрт

„Good Girls Company“ вели дека нивните клиенти, скоро сигурно ќе бидат мажи, за време на одморот на колумбискиот остров ќе живеат живот за каков отсекогаш сонувале и дека со дискреција ќе може да ги исполнат своите најлуди фантазии.

– Шеесет проститутки ќе се грижат за потребите ан 30 киленти. Две девојки ќе бидат на располагање на клиентите 24 часа на ден. Цената на патувањето вклучува појадок, ручек и вечера, велат од компанијата.

Првиот ден од патувањето фирмата за гостите ќе приреди сексуална терапија во која секој од нив ќе може да учествува, деодека вториот ден секој гост ќе мине 30 минути со 16 девојки одеднаш. Третиот и четвртиот ден ќе биде нешто помирно. За време на тие денови гостите ќе мора да се задоволат со забави на јахтата која прима 100 луѓе.

Тајниот живот на шеиците: Зависници од секс, дрога и пари..

Во случа сето тоа да не е доволно, компаниајта нуди можност за доплата за еротски масажи и групен секс. За оние кои сакаат целото патување да го минат во соба, фирмата ќе понуди јавање коњ и голф.

За да не остане само на зборови, „Good Girls Company“ има објавено видео најава за патувањето на колумбискиот остров на блудот.

Во едно од видеата може да се види како непознат маж доаѓа на вилата пред која го чекаат оскудно облечени девојки.

Цената на аранжманот се движи од 500 до 1.500 евра.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments