07.12.2017 01:41

Некои луѓе се шампиони за паркирање (фото)


Некаде во Србија некому не му било до смеење кога го видел својот автомобил во ваква состојба, но веруваме дека вам ќе ви биде.

 

 

Спрскиот портал „Телеграф“ пренесува фотографии од завеаниот дел на Србија каде некој несреќен возач го оставил автомобилот да лебди во воздухот.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments