23.05.2017 21:43

Како Анџела од Крива Паланка стана Ненси Фенси порно-актерка?


Ексцентричната клупска танчерка Анџела Митковски, која има потекло од Крива Паланка, а во Белград  е позната како Анџела Вештица, немала воопшто вообичаен живот на една тинејџерка.

Таа на само 18 години влегла во светот на порно индустријата и снимила порно клип кој, како што вели самата, прифатила да го сними зашто многу ја молел пријател од Белград. На интервјуто кај познатиот Пјер Вудман рекла дека дошла затоа што била заинтересирана за работа во порно индусријата, но и за да се “пронајде себеси”.

ФОТО: Ова е најпопуларната порно актерка во Македонија!

Првиот филм го снимила по кастингот кај Пјер Вудман и тоа на само 18 години под прекарот Ненси Фенси.

На кастингот кај Вудман дошла на 5 септември 2010 во Будимпешта. Рекла дека е заинтересирана за работа во индустријата, но и дека парите и сексот и биле силни мотиватори. Признала дека веќе има големо сексуално искуство – преку стотина задоволени мажи. Првиот секс го имала на 13 години, но бил лош заради брзината, болката и “чудното” место на кое се се случило.

Потоа изјави во Амиџи шоуто дека бргу се покајала поради тоа и набргу излегла од целата приказна.

Денеска на српската јавност ѝ е позната како една од најатрактивните стралети кои се присутни по ноќните клубови, а неколку пати се има и фотографирано за Плејбој. Откако во соседната држава се актуелни реалните шоуа, таа има редовен ангажман – час е фармерка час.

turlitava.com

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments