Во сабота – ДБД Casa Mia најавува голема пролетна акција

Сподели со своите пријатели

 

Loading...

Во сабота, во салонот на ДБД Casa Mia на бул. Октомвриска Револуција, ќе се одржи голема пролетна акција на производите на Maxima Maxipol.

Со секоја купена канта од боите на Maxipol, купувачите за 650 денари ќе добијат гратис маица, но и гратис пиво, велат од ДБД.

10986179_749971128452507_1934844282788196450_o

 

Leave a Reply