Пипер Луис

Сподели со своите пријатели

Властите во американската сојузна држава Ајова соопштија дека 18-годишна девојка, која признала дека убила маж кој неколку пати ја силувал, избегала од притвор. Loading… Пипер Луис била видена како ја напушта женската поправна установа Fresh Start во Де Моин во петокот во 6:15 часот, по што нејзиниот ГПС монитор воПрочитај повеќе