Охрид

aerial view of city buildings during daytime

Сподели со своите пријатели

Триесет и петгодишен кумановец завчера бил приведен во Охрид откако по него била распишана потерница. Loading… – На 09.07.2023 во 15.00 часот, врз основа на распишана потерница од СВР Куманово, на ул.„Гоце Делчев“ во Охрид, лишен е од слобода Д.С.(35) од Куманово, информираат од Министерството за внатрешни работи. Како штоПрочитај повеќе