Натали Дадон

Сподели со своите пријатели

Израелската водителка и модел Натали Дадон се појави во телевизиското студио со пиштол на појасот и предизвика бурни реакции. Loading… Таа ја сподели фотографијата на социјалните мрежи, а набрзо следеа коментари. „По кој основ добивте дозвола за носење оружје?“, „Знам дека сте свесни колку е ова патетично“, се некои одПрочитај повеќе