Боб Ли

Сподели со своите пријатели

Боб Ли, основачот на мултимилијардерската технолошка компанија Cash App, беше избоден до смрт во вторникот пред центарот на Сан Франциско, потврди неговото семејство. Loading… Полицијата пронашла 43-годишен маж со убодни рани, му укажала прва помош, но тој подоцна починал во болница. Познати се и страшните детали за времето по неговатаПрочитај повеќе